foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na SlovenskuNovinky 2023

Výsledky XXIX.KLUBOVEJ VÝSTAVY SKCHR 27.05.2023

V sobotu 27.05.2023 náš klub usporiadal XXIX. KV SKCHR v areáli Ekopark Relax Čierna voda. Ďakujeme pani rozhodkyni Stanislave Janickej za veľmi milý, príjemný a profesionálny prístup ku všetkým posudzovaným jedincom. Veľké poďakovanie patrí partnerom výstavy a rovnako veľké ĎAKUJEME patrí celému organizačnému tímu, pracovníkom v kruhu i účastníkom, vďaka ktorým sa nám opäť podarilo usporiadať peknú výstavu s veľkou účasťou, v peknom prostredí a tentokrát aj so silným zahraničným zastúpením.

soro a luanda 1Absolútnymi víťazmi a držiteľmi najvyšších titulov XXIX. KV SKCHR sa stali: Pes CH. SOCRATES LAKOTA LÖWENSCHWANZ - V1, CAC, Klub. CAC, VÍŤAZ KLUBOVEJ VÝSTAVY, BOB majiteľa Milana Hnátka a sučka JCH. KILIMANJARO RAIN OF LUANDA - V1, CAJC, Klub. CAC, VÍŤAZ MLADÝCH KV, BOJ, BOS majiteľky Milady Krchňavej.

Z najmladších účastníkov výstavy to bola reprezentantka triedy dorastu sučka A'ZIRA MOYO SIMBA majiteľky Veroniky Jaškovej odnášajúca si titul VN1, BEST PUPPY KV. V triede mladých si ešte tituly V1, CAJC, Klub. CAC, VÍŤAZ MLADÝCH KV odnášal pes TEXAN DAYTON MOIAGIOIA majiteľky Zuzany Holíčkovej. Z dospelých predstaviteľov to bola suka JASSMYN JUNO ARTE CASSARI majiteľa Milana Lukačína odnášajúca si titul V1, CAC, Klub. CAC, VÍŤAZ KLUBOVEJ VÝSTAVY. Najlepšou chovateľskou stanicou klubovej výstavy sa stala CHS LÖWENSCHWANZ majiteľky Lívie Lakotovej, ktorá obsadila krásne 1. miesto.

Blahoželáme všetkým víťazom XXIX. KV SKCHR a tešíme sa opäť na stretnutie s Vami na XXVIII.Špeciálnej výstave SKCHR v októbri 2023 !

Celkové výsledky XXIX. Klubovej výstavy SKCHR nájdete TU: Výsledky

Fotogalériu vystavovaných jedincov (voľne k stiahnutiu) z XXIX. KV SKCHR od p. Adel Cori nájdete na adrese https://adoriphoto.pic-time.com/-kvskchr2023ekoparkvekany/gallery

 

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu 2023

PLÁNOVANÉ AKCIE NA ROK 2023

14.10.2023
Miesto konania: Kyn. areál Donnautess, Vojka nad Dunajom
XXVIII. ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SKCHR
Rozhodca: HANA PÁNKOVÁ (CZ) - CHS Qwandoya

 

15.10.2023
Miesto konania: Kyn. areál Donnautess, Vojka nad Dunajom

- BONITÁCIA SKCHR

- II.ROČNÍK PREHLIADKY KRYCÍCH PSOV

- SEMINÁR
FYZIOTERAPIA s MVDr. Lucia Radošovská CertCAAPR

********************

ĎALŠIE PLÁNOVANÉ AKCIE

Na november pripravujeme opäť seminár pre začínajúceho chovateľa.

Čítanosť článkov
2199594

Práve tu je 118 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

Hlavný sponzor XXVIII. ŠV SKCHR 2023

weber20