foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na SlovenskuNovinky 2021

Plánované akcie SKCHR

srk informuje

 
Vážení členovia SKCHR,
v týchto dňoch dochádza v našej krajine k oslabovaniu pandémie Covid 19 a s tým súvisiacemu postupnému uvoľňovaniu opatrení, ktoré trvali niekoľko mesiacov.
Chceme vás preto informovať o krokoch, ktoré SRK plánuje postupne urobiť.
Našou prioritou je konferencia a voľby do orgánov klubu, ktoré boli z horeuvedených dôvodov odložené z jesene minulého roka. Ak nám to príslušné nariadenia vlády, resp. pokyny príslušného orgánu dovolia, radi by sme konferenciu a voľby uskutočnili 26.6.2021, ako obvykle vo veľkej (červenej) sále Domu kultúry v Bratislave Dúbravke.
 
 
Na tento dátum budeme smerovať všetky prípravy tak, aby ste s dostatočným predstihom mali k dispozícii všetky potrebné podklady a pozvánku s programom a prípadnou kandidátkou.
V prípade, že nám platné nariadenia príslušných orgánov neumožnia konať konferenciu v tomto termíne, budeme nútení dátum konferencie opäť posunúť. Chceme vás však ubezpečiť, že našou snahou je uskutočniť konferenciu i voľby čo najskôr.

Rovnako chceme v rámci možností a daných nariadení zorganizovať v lete (jul/august 2021) Klubovú výstavu. Presný termín, miesto konania a ďalšie podrobnosti zverejníme po doriešení technicko-organizačných otázok a následne spustíme prihlasovanie. V niektorom z vhodných termínov po tejto výstave plánujeme zorganizovať aj bonitáciu.

V priebehu mája vám chceme postupne poskytnúť podklady pre konferenciu - upravené Stanovy klubu a upravený Hlasovací poriadok. O navrhovaných úpravách sme diskutovali na ostatnej členskej schôdzi v septembri minulého roku. Na webe je k nahliadnutiu tiež upravený Disciplinárny poriadok.

Veríme, že nám okolnosti dovolia zvládnuť tieto pre náš klub dôležité akcie a že sa náš život s RR čo najskôr vráti do normálnych koľají.

Za SRK
Ján Handzuš, predseda SKCHR

 

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

26.06.2021
Konferencia SKCHR
Pozvánka a program

17.07.2021
Klubová Výstava SKCHR
rozhodca: S. Kuralt (SLO)

21.08.2021
Bonitácia

18.09.2021
Mimoriadna konferencia SKCHR

09.10.2021
Špeciálna výstava SKCHR
rozhodca: Ing. J.Matyáš

23.10.2021
Bonitácia

Čítanosť článkov
1804678

Práve tu je 99 návštevníkov a 2 členovia on-line

  • 214
  • 262

Naši sponzori

logo weber
luanda ridgeback
logo bondi design webs4breeders com
beibira