foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na SlovenskuNovinky 2021

Plánované akcie SKCHR

srk informuje

 
Vážení členovia SKCHR,
v týchto dňoch dochádza v našej krajine k oslabovaniu pandémie Covid 19 a s tým súvisiacemu postupnému uvoľňovaniu opatrení, ktoré trvali niekoľko mesiacov.
Chceme vás preto informovať o krokoch, ktoré SRK plánuje postupne urobiť.
Našou prioritou je konferencia a voľby do orgánov klubu, ktoré boli z horeuvedených dôvodov odložené z jesene minulého roka. Ak nám to príslušné nariadenia vlády, resp. pokyny príslušného orgánu dovolia, radi by sme konferenciu a voľby uskutočnili 26.6.2021, ako obvykle vo veľkej (červenej) sále Domu kultúry v Bratislave Dúbravke.
 
 
Na tento dátum budeme smerovať všetky prípravy tak, aby ste s dostatočným predstihom mali k dispozícii všetky potrebné podklady a pozvánku s programom a prípadnou kandidátkou.
V prípade, že nám platné nariadenia príslušných orgánov neumožnia konať konferenciu v tomto termíne, budeme nútení dátum konferencie opäť posunúť. Chceme vás však ubezpečiť, že našou snahou je uskutočniť konferenciu i voľby čo najskôr.

Rovnako chceme v rámci možností a daných nariadení zorganizovať v lete (jul/august 2021) Klubovú výstavu. Presný termín, miesto konania a ďalšie podrobnosti zverejníme po doriešení technicko-organizačných otázok a následne spustíme prihlasovanie. V niektorom z vhodných termínov po tejto výstave plánujeme zorganizovať aj bonitáciu.

V priebehu mája vám chceme postupne poskytnúť podklady pre konferenciu - upravené Stanovy klubu a upravený Hlasovací poriadok. O navrhovaných úpravách sme diskutovali na ostatnej členskej schôdzi v septembri minulého roku. Na webe je k nahliadnutiu tiež upravený Disciplinárny poriadok.

Veríme, že nám okolnosti dovolia zvládnuť tieto pre náš klub dôležité akcie a že sa náš život s RR čo najskôr vráti do normálnych koľají.

Za SRK
Ján Handzuš, predseda SKCHR

 

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

02.2022
Stretnutie chovateľskej rady SKCHR

14.05.2022
Klubový deň SKCHR + Členská schôdza SKCHR
miesto konania:
Ranč 13 - NEMŠOVÁ

14.05.2022
Bonitácia
miesto konania:
Ranč 13 - NEMŠOVÁ

15.05.2022
XXVIII.KV SKCHR
miesto konania:
Ranč 13 - NEMŠOVÁ

rozhodca:
Tomislav Trninić - Ayaba kennel (CRO)

17.09.2022 ev. 24.9.2022
XXVII.ŠV SKCHR

17.09.2022 ev. 24.9.2022
Bonitácia

Čítanosť článkov
1869614

Práve tu je 178 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

logo weber