foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na SlovenskuNovinky 2020

Zmeny v klubovom živote počas pandémie COVID-19

srk informuje
Vážení členovia klubu, s ohľadom na súčasnú situáciu šírenia ochorenia COVID-19, na karanténne opatrenia a odporúčania vlády SR, Správna rada klubu schválila nevyhnutné zmeny v súvislosti s fungovaním klubu.

 

SRK odsúhlasila presunutie termínov plánovaných akcií SKCHR na doteraz neurčený termín.
V 1. polroku 2020 sa nebudú konať tieto akcie:
18.4.2020 Chovateľský seminár
23.5.2020 Klubová výstava
13.6.2020 Bonitácia
Nové termíny budú naplánované podľa vývoja zdravotnej situácie v SR a budeme vás o nich informovať na klubových stránkach.

V záujme ochrany zdravia nás všetkých SRK schválila dočasné vybavovanie celej klubovej agendy elektronickou formou. Ide hlavne o vybavovanie chovateľskej agendy a komunikácie medzi chovateľmi a hlavným poradcom chovu. SRK vyzýva všetkých chovateľov a členov SKCHR, aby na komunikáciu využívali výhradne e-maily. V prípade potreby zaslania tlačiva pre HPCH postupujte nasledovne: tlačivo čitateľne vyplňte, urobte jeho scan, zašlite na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a originál si odložte doma. Scan dokumentu musí byť v čo najlepšej kvalite a čitateľný. Odfotografované tlačivo alebo nečitateľné dokumenty nebudú akceptované a budete vyzvaní na doplnenie.

SRK v náväznosti na výzvu SKJ apeluje na všetkých chovateľov, aby zvážili nevyhnutnosť krytia svojich súk. V súčasnosti  mimoriadne opatrenia vlády SR a tiež ostatných európskych štátov ovplyvňujú aj možnosť predaja a distribúcie šteniat. SRK odporúča, aby ste chovali rozumne a naplánovali svoje vrhy na priaznivejšie obdobie. Chráňte svoje zdravie aj zdravie svojich súk a vyvarujte sa problematickému umiestňovaniu šteniat vhodným majiteľom a problémom s nepredanými šteňatami. Myslite na nových majiteľov, ktorí v tejto situácii majú sťažené možnosti socializácie a výcviku šteniatka. Všetci vieme, ako je to pre RR dôležité. 

SRK informuje, že Ročenka 2019 je vytlačená a spolu s členskými známkami na rok 2020 bude distribuovaná poštou. V tejto súvislosti vyzývame tých členov, ktorí zmenili adresu, aby ihneď informovali tajomníčku klubu na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a nahlásili jej správne údaje.
SRK informuje všetkých chovateľov, členov aj nečlenov SKCHR, že vyradila z Chovateľskej rady niektorých jej členov. Upozorňujeme chovateľov, aby týmto zmenám venovali pozornosť.
V zaheslovanej časti klubového webu si môžete prečítať zápisnicu z telekonferenčného stretnutia SRK z 3.4.2020.

Prajeme všetkým členom SKCHR pevné zdravie, aby sme toto ťažké obdobie prekonali spoločne s našimi RR v pohode a čo najskôr sa stretli na klubových akciách.

Výzva SKJ chovateľom

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

Prihlásenie

Akcie klubu

14.03.2020
Členská schôdza SKCHR – Trnava

18.04.2020
Seminár pre chovateľov

23.05.2020
Klubová výstava SKCHR
posudzovateľ: I. Klápová (CZ)

13.06.2020
Bonitácia – Nitra
pre aktuálnu situáciu zrušené

posudzovateľ: I. Klapová (CZ)
+ hospitácia: Petra Vlček

05.09.2020 Bonitácia

05.09.2020 Členská schôdza SKCHR
+ predstavenie ELBREED

17.10.2020 ŠV SKCHR

07.11.2020 Bonitácia

14.11.2020 Konferencia SKCHR

Čítanosť článkov
1536395

Práve tu je 472 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

logo weber
luanda ridgeback
logo bondi design webs4breeders com
beibira