foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Výsledky výstav 2018

03.02.2018 CACIB BRNO rozh.: Š. Štusáková

03.02.2018 CACIB BRNO
rozhodca: Šárka Štusáková
zdroj: ČMKU
Třída Jméno Chov. stanice Výsledek
PSI      
třída štěňat CHAKA KAN Arte Cassari Velmi nadějný1
třída dorostu Be Unique Aramis Maria Ridge Velmi nadějný2
třída dorostu Darwin Charles Mozambique Star Absence
třída dorostu Deep Love In Nox Mozambique Star Absence
třída dorostu Epic Zulu Magmabona Velmi nadějný3
třída dorostu Essien Czech Paradise Ridges Velmi nadějný4
třída dorostu Fox River Bred Muhabura Velmi nadějný1
třída mladých Akia Nero Nyanza Výborný
třída mladých Anaru Taranaki Výborný4
třída mladých Beauty Bruno Legend of Africa Výborný2
třída mladých Beauty Jack Legend of Africa Výborný3
třída mladých Johny Depp Slunce Zambezi Výborný
třída mladých Lobengula Mwai Imara Výborný1, CAJC, BOJ
třída mladých Orfeus od Cykasu Výborný
třída mladých Shining Gobi Kangelani´s Výborný
třída mladých Tusani Zimba Bantu Výborný
třída mladých Uni-Q James Cool Helya Ridge Výborný
mezitřída Allie Ferligov Velmi dobrý
mezitřída ASANTE AYO KASAI Minor Bohemia Velmi dobrý
mezitřída ATTILLA Crazy Cliff Výborný3
mezitřída Grand Mufasa Qwandoya Výborný1, CAC, CACIB, BOS
mezitřída Highway To Hell Slunce Zambezi Výborný2, RCAC
mezitřída Ivi´s Dreamed Amber Slunce Zambezi Výborný4
mezitřída STEFAN RED HOT LINE Výborný
třída otevřená AGGY FOGGY OF Pressburgers´Paws Výborný
třída otevřená Eros Nero South Moravia Výborný2, RCAC
třída otevřená Furaha Ashiq Manwe Absence
třída otevřená George Clooney Slunce Zambezi Výborný4
třída otevřená JAMALI PENDO DE KIUNGWANA Výborný
třída otevřená Leonardo Abayomi z Tikovického vršku Výborný
třída otevřená NOBY z Korycanských skal Výborný3
třída otevřená Ridgeback´s hiari JOEY Výborný1, CAC
třída šampionů Abubakar Jelani To Afrikan Makwangwala Výborný1, CAC, RCACIB
třída šampionů Angel Diamond Red Wheat Výborný4
třída šampionů Equinox in my soul Qwandoya Výborný
třída šampionů Erevu Rafiki Cojochripa Výborný
třída šampionů Got The Soul by Luanda Výborný3
třída šampionů HOMER Pregowce z Jasienia Absence
třída šampionů MARKY MARK od Cykasu Výborný2, RCAC
třída veteránů Odakota DeCairo Dykumos Deives Výborný1, BOV
 FENY      
třída dorostu Acyra Slunce Podorlicka Velmi nadějný4
třída dorostu Catch A Falling Star Lebombo Velmi nadějný2
třída dorostu Daenerys Targaryen Mozambique Star Velmi nadějný3
třída dorostu Epic Brianne Magmabona Velmi nadějný1
třída mladých Afya Dorotte Nyanza Výborný
třída mladých Aza Chiaka Ta'Ziah Výborný2
třída mladých Barbara Princess of Diamond Red Wheat Výborný
třída mladých Bella Hope Legend of Africa Výborný3
třída mladých Cachette Silesian Harta Výborný1, CAJC
třída mladých Corca Kimbunga Ashabirra-mto Výborný
třída mladých Chipo Kimbunga Ashabirra-mto Výborný
třída mladých O'Hara Scarlett od Cykasu Výborný4
třída mladých Tarisiro Evelyn In Gold Lyonnese Absence
mezitřída Annie Ferligov Výborný
mezitřída BJÖRG GINGER Arte Cassari Výborný2, RCAC
mezitřída Engie Honzina by Silamja Výborný3
mezitřída Grand Love Luxxilla Lioness KINYEMI Výborný1, CAC
mezitřída Hera The Goddess of Slunce Zambezi Výborný4
mezitřída JOSEPHINE Ridgeback´s hiari Výborný
mezitřída Merisse Darma Výborný
třída otevřená A´ONE ALECIA BETH Malawi Way Výborný
třída otevřená Angel Leya Legend of Africa Výborný2, RCAC
třída otevřená BROOKE Silesian Harta Výborný1, CAC, RCACIB
třída otevřená Duffy Mystery Magmabona Výborný
třída otevřená ELIZABETH ROSE South Moravia Výborný
třída otevřená Enny Joy of Ashanti South Moravia Výborný
třída otevřená ETERNAL QUEEN EIWA Qwandoya Výborný4
třída otevřená Goddess of Love Slunce Zambezi Výborný3
třída šampionů ADILLA STAR Mungu Výborný4
třída šampionů Allison Diamond Red Wheat Výborný
třída šampionů Colette South Moravia Výborný2, RCAC
třída šampionů Dayoola Zoya Borana Výborný
třída šampionů Fairy Loreine Slunce Zambezi Absence
třída šampionů FOLLOW MY HEART BY Luanda Výborný
třída šampionů IDA Pregowce z Jasienia Výborný1, CAC, CACIB, BOB
třída šampionů MEMA LAKOTA Löwenschwanz Výborný
třída šampionů STEFANI RED HOT LINE Výborný3
třída veteránů Era Byzantina Helya Ridge Výborný1

 

 

 

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

Najbližšie akcie KLUBU

Pre rok 2018:
10.03. Členská schôdza

21.04. Seminár pre chovateľov
26.05. XXIV. Klubová výstava
02.06. Bonitácia
03-05.08. Víkend s RR
13.10. XXIII Špeciálna výstava
13.10. Bonitácia

Prihlásenie

Návštevnosť

Today1073
Yesterday1512
This week1073
This month21485
Total509676

pondelok, 19. február 2018, 16:46

Práve tu je 1764 návštevníkov a 4 členov on-line

  • 214
  • 798
  • 918
  • 937
Čítanosť článkov
930530