foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



15.09.2017 XXII. ŠV SKCHR Pezinok, rozh. M. Pehr

XXII. Špeciálna výstava SKCHR Pezinok, 15.09.2017
Rozhodca: Monika Pehr (DE)
Počet prihlásených psov: 85
Za spracovanie výsledkov ďakujeme Alexandre Pádivej
Fotografie z výstavy nájdete na fanpage SKCHR

SVBOBBOS

BOB: AM ZAHRA OF GLAZE ROSE 
BOS: KANGELANI´S PERFECT CHOICE


PSY / MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, BOV SHELRIDGE AUSSIE REBEL, CMKU/RR/5379/08/07, 02.12.2007
O: LIONSBANE HES THE BOSS M: OZRHODE DIVINE MYSTIQUE
CH: REDMAN DAWN MAJ: JÁROVÁ BRYCHTOVÁ KATEŘINA

SUKY / FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1 REX VENTORS TRINITY, CMKU/RR/6141/-09/09, 30.05.2009
O: TOLASANA´S SITANKA M: REX VENTORS IVING
CH: THORÉN VERONICA MAJ: ŠESTÁKOVÁ LENKA

V2 ASHANTI SOUTH MORAVIA, CLP/RR/5614, 29.11.2008
O: GLENAHOLM MAKATSO M: ERŽIKA BÍLÉ KARPATY
CH: CAGALOVÁ GABRIELA MAJ: CAGALOVÁ GABRIELA

V3 HABEEBAH ASILIA LÖWENSCHWANZ, SPKP 1366, 10.01.2009
O: IKIMBA ZESIRO M: ASILIA LÖWENSCHWANZ
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA

 

PSY / MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1 GLENAHOLM TAARIQ, SPKP 1476, 10.12.2009
O: AMASHUTU FORCE B´WITH YOU M: GLENAHOLM JEMAH
CH: VENTER SUSAN J. MAJ: KOVÁŘOVÁ JANA

V2 DYKUMOS DEIVES ODAKOTA DECAIRO, CMKU/RR/6543/-10/10, 08.01.2010
PARADIGM AARIAL´S UNDESPUTED M: VOTRE AMOURE AUKSINIS FENIKSAS
H: MCCORMICK ASTA MAJ: HAVLANOVÁ LENKA + KOZOVÁ BARBORA

V3 HAKER RUDY UROK, SPKP 1930, 19.04.2015
O: CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA M: ESIS APAZO FOLWARK ZWIERZĘCY
CH: BORTNIK-MORAJDA BOGUSLAWA MAJ: BENČIČOVÁ ADRIANA

 

SUKY / FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1 klubCAC DREAMED YMAN BY LUANDA, SPKP 1543, 01.01.2011
O: THORNBERRY AKALA M: HILLVALLEY´S ANGEL FOR LUANDA
CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA

V2 klub resCAC PODAROK IZ AFRIKI ERNA BARUTI, SPKP 1927, 18.11.2014
O: KADAMO IT´S NOW OR NEVER M: PODAROK IZ AFRIKI LAKESHA IMANI
CH: VASILČIKOVA ELENA MAJ: BAGAROVÁ JANA

V3 CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA, SPKP 1978, 19.01.2012
O: CHITONGA GOMBE M: HABEEBAH ASÍLIA LÖWENSCHWANZ
CH: TÓTH ÁKOS MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA

abs KEYAH PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ, SPKP 1552, 02.02.2011
O: C.I.B. CHAYTON PERLA AFRIKY M: CH ASÍLIA LOWENSCHWANZ
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: ŠTEFUŇ JURAJ A GABRIELA

 

PSY / MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY

VN1 ARAMIS SLUNCE PODORLICKA, CMKU/RR/9561/17, 06.05.2017
O: BAKARI SHANE MUNYATI M: COLETTE SOUTH MORAVIA
CH: VERNEROVÁ VĚRA MAJ: JURÁŇOVÁ MAGDA

VN2 HOT´N WILD BY LUANDA, SPKP 2122, 10.04.2017
O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: DREAMED YMAN BY LUANDA
CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA + HUDEC MICHAL

 

SUKY / FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY

VN1 BEST MINOR PUPPY HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA, SPKP 2123, 10.04.2017
O: JELANY RED DJIMBO FAREY M: DREAMED YMAN BY LUANDA
CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA

VN2 DEYNA DELIVERED TARREON, CLP/RR/9507, 08.04.2017
O: ASTON MARTIN CLEPKLY DORN M: A'TARA STAR FOX GRAPE
CH: PŠENIČKOVÁ STANISLAVA MAJ: KISOVÁ LINDA

VN3 ACYRA SLUNCE PODORLICKA, CMKU/RR/9566/17, 06.05.2017
O: BAKARI SHANE MUNYATI M: COLETTE SOUTH MORAVIA
CH: VERNEROVÁ VĚRA MAJ: VERNEROVÁ VĚRA

PSY / MALE - TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS

N1 NUMAIR LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2094, 22.12.2016
O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: VLČEK MICHAL

 

SUKY / FEMALE - TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS

VN1 BEST PUPPY NAIRA LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2100, 22.12.2016
O: KANGELANI´S PERFEKT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: PETROVÁ MICHAELA

VN2 CAMISHA RUBI KAWERIA, CMKU/RR/9661/-17/17, 20.02.2017
O: DREAM COME TRUE BY QWANDOYA M: AKANKE NADIRA KAWERIA
CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: ŠVEJDOVÁ MARTINA

VN3 NKOSAZANA LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2103, 22.12.2016
O: KANGELANI ´S PERFECT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA

VN4 C´MAYRAH LION´S HEAD KWANYONI, CMKU/RR/9420/17, 17.02.2017
O: MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN M: BASHIRA KWANIA KWANYONI
CH: NETUŠILOVÁ DANUŠE MAJ: KOVÁČOVÁ MÁRIA + MELUŠ MÁRIUS

N ADORA GILLTEAM, CMKU/RR/9426/17, 16.02.2017
O: RHON Z LUKOVSKEHO DVORA M: AMALY NYAMBE
CH: LISKOVÁ EVA MAJ: SANDANUS IVAN

N O'HARA SCARLETT OD CYKASU, CLP/RR/9394, 05.02.2017
O: ECAILLE ANUNNAKI M: MINNIE OD CYKASU
CH: JANOUŠKOVCOVÁ RENÁTA MAJ: KOZICOVÁ IVANA + PAPALA IVAN

 

PSY a SUKY/ MALE & FEMALE - TRIEDA PET / PET CLASS

1, BEST PET BELLA CHIKWAVA, CMKU/RR/9160/16, 23.05.2016
O: KENNEBEC´S FINAL ANSWER M: AKIMA Z ČECHOVÝCH SADŮ
CH: TOMŠEJ RADEK MAJ: KISOVÁ LINDA

2 AXIS ASSENAV, SPKP 1516, 25.09.2010
O: CHANGA ENERGY OUT OF AFRICA M: AUDACITY AJANI UKEREWE
CH: KINCELOVÁ MÁRIA MAJ: HORNÁKOVÁ JESSICA

3 FLASH OF LIGHT BY LUANDA, SPKP 1885, 13.11.2014
O: AZIZI NILLE KWANYONI M: DREAMED YMAN BY LUANDA
CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: HUDEC MICHAL

 

PSY / MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, klubCAC, VÍŤAZ MLADÝCH ŠV BLACK JOE ATRE CASSARI, SPKP 2054, 19.06.2016
O: KANGELANI´S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: LIKIEROVÁ ZUZANA + STRBOVÁ ŽELMIRA

V2 HIRU MASAWI G'MUSANA MANWË, CLP/RR/9331, 09.12.2016
O: MOHAGET'S MISTER MASAI M: BADAWI MANWË
CH: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA MAJ: RAJDLOVÁ TEREZA

VD3 TUSANI YEAH SIMBA, SPKP 2029, 12.05.2016
O: KADAMO IT'S NOW OR NEVER M: TUSANI O'LALA PARIS
CH: TUŠANOVÁ MONIKA MAJ: FÍGER JÚLIUS

VD4 C'MARLEY CANIS MAJOR TARREON, CLP/RR/9204, 24.07.2016
O: BERNY OD ŘEKY NOVOHRADKY M: A'TARA STAR FOX GRAPE
CH: PŠENIČKOVÁ STANISLAVA MAJ: SVOBODOVÁ MICHAELA

VD ALLEX FERLIGOV, SPKP 2014, 02.05.2016
O: ALPHA OF SHINGAMONGA CHIEN CURLY M: ANY-LYSIPPE SARANGA
CH: ZOLOTÁR STANISLAV MAJ: ALEXANDROVÁ LEA

VD ALLIE FERLIGOV, SPKP 2015, 02.05.2016
O: ALPHA OF SHINGAMONGA M: ANY-LYSIPPE SARANGA CHIEN CURLY
CH: ZOLOTÁR STANISLAV MAJ: LACO JURAJ + LACOVÁ MILUŠE

 

PSY / MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, klubCAC RIDGEBACK´S HIARI JOEY, SPKP 2000, 07.03.2016
O: SELRIDGE AUSSIE REBEL M: RIDGEBACK´S HIARI CHANYA
CH: MACHO JOZEF MAJ: SLANINOVÁ SIMONA

V2 resCAC HIGHWAY TO HELL SLUNCE ZAMBEZI, CMKU/RR/9051/16, 26.02.2016
O: A´HIL MOZAMBIQUE STAR M: EMMA TRUE ANGEL SLUNCE ZAMBEZI
CH: ŠESTÁKOVÁ LENKA MAJ: JÍLKOVÁ ALENA

VD3 AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´PAWS, SPKP 1979, 23.01.2016
O: HABI ALEX ASILIA LÖWENSCHWANZ M: JEMMA AQUILA BOJNICE
CH: BUZÁŠIOVÁ DENISA MAJ: SAMEK MARTIN

VD4 FIRE FANYANA DANNY TATRANSKÁ AFRIKA, SPKP 2005, 13.04.2016
O: RHON Z LUKOVSKÉHO DVORA M: BLUE BERRY TATRANSKÁ AFRIKA
CH: HANDZUŠOVCI ESTER A JÁN MAJ: KVÍČALA DAVID

 

PSY / MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLAS

V1, CAC FURAHA ASHIQ MANWE, CLP/RR/8683, 01.04.2015
O: ARTABAN CIEPLY DOM M: BADAWI MANWE
CH: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA MAJ: STRAKOVÁ NIKOLA

V2, resCAC COJOCHRIPA EREVU RAFIKI, CMKU/RR/8133/-14/13, 29.05.2013
O: ADARGO ZULAYKHA M: COJOCHRIPA DALILA
CH: RENZCES CORNELIA MAJ: HAVLANOVÁ LENKA

V3 EROS NERO SOUTH MORAVIA, SPKP 1964, 25.06.2015
O: KIFAHARI KUZAA EROS DAHABU M: ASHANTI SOUTH MORAVIA
CH: CAGALOVÁ GABRIELA MAJ: HOLIČKOVÁ ZUZANA

V4 GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP, CLP/RR/7825, 23.04.2013
O: AFRICAN AKONO FARMERS GUARDIAN M: ELIVIANN Z VALDŠTEJN. LIP
CH: NOVÁKOVÁ MARKÉTA MAJ: OLIVOVÁ KLÁRA

VD AFRICAN AMBER BAMONI'S, SPKP 1714, 14.01.2013
O: COOKY CHEESE HELYA RIDGE M: BLUE BABETTE TATRANSKÁ AFRIKA
CH: KOLLÁROVÁ MONIKA MAJ: ONDROVIČOVÁ STANISLAVA

VD BAYO KENDI KAWERIA, SPKP 1952, 05.08.2015
O: BAYO BOMBAY OF ARGOS QWANDOYA M: TUSANI JOLLY JOELIN
CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: BITTALOVÁ MÁRIA

PSY / MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, klubCAC, VÍŤAZ ŠV, BOS KANGELANI´S PERFECT CHOICE, NKK NO47340/14, 26.06.2014
O: VILLAGEDOGS KAMAKANA M: KANGELANI´S KUWA KITA
CH: HJARTOY MARIT MAJ: LIKIEROVÁ ZUZANA

V2, resCAC ARTABAN CIEPLY DOM, CMKU/RR/7999/13/13, 21.04.2013
O: THE BLACK PEARL OF COURSE M: MAENDELEO A-TEAM ANGEL DREAMGIRL
CH: GWARDA GRUSZCZYNSKA EDYTA MAJ: JÁROVÁ BRYCHTOVÁ KATEŘINA

V3 AFRICAN DRAGON OF SANGOMA, CMKU/RR/8357/-14/14, 04.04.2014
O: ROSERIDGE RED RASTABAN M: SANGOMA WESOLA LAPKA
CH: OSSOWSKA EDYTA MAJ: MARTINKOVÁ KLÁRA

V4 MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN, CMKU/RR/8981/-15/15, 14.05.2015
O: ELANGENI BRAVEHEART RULES M: MAANHAAR PRIMO-CREATUS BAHATI DELLA NILA FIBI
CH: DIMITROVA ANN MAJ: GEBROVÁ ALENA

V CHIBALE "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA, SPKP 1773, 19.01.2012
O: CHITONGA GOMBE M: HABEEBAH ASÍLIA LOWENSCHWANZ
CH: TÓTH ÁKOS MAJ: BENČIČOVÁ ADRIANA

V ESPECIAL NELSON OF PERLA AFRIKY, SPKP 1818, 14.05.2014
O: CH AZIZI NILLE KWANYONI M: C.I.B. KEYAH PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
CH: ŠTEFUŇ JURAJ MAJ: ŠTEFUŇ JURAJ A GABRIELA

V HOOK KAMAKANA Z VALDŠTEJSNKÝCH LIP, CLP/RR/8634, 03.03.2015
O: WILLAGEDOGS KAMAKANA M: ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
CH: NOVÁKOVÁ MARKÉTA MAJ: KLÍMOVÁ MARCELA

abs. CAPTAIN PASHA QWANDOYA, CMKU/RR/7788/13, 19.03.2013
O: DAYO ADIMO NATAWI M: ASHARI PEARL FOR QWANDOYA
CH: PÁNKOVÁ HANA MAJ: SLAVÍKOVÁ MARIE

abs. MKANGAWI AKIIKI ALVIN, SPKP 1622, 16.11.2011
O: GLENAHOLM TAARIQ M: TUSANI FAMOUS SHEENA
CH: MARCOVÁ VERONIKA MAJ: HARŠÁNYIOVÁ MARTINA

 

SUKY / FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC VÍŤAZ MLADÝCH ŠV HEART BEATS FOR VIVI QWANDOYA, CMKU/RR/9317/16, 14.11.2016
O: IKIMBA JAMBO MANDELA M: BAYO PINKY PEARL QWANDOYA
CH: PÁNKOVÁ HANA MAJ: PÁNKOVÁ HANA

V2 HAYATI MANWË, CLP/RR/9337, 09.12.2016
O: MOHAGET´S MISTER MASAI M: BADAWI MANWË
CH: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA MAJ: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA

V3 BEEBEE ARTE CASSARI, SPKP 2058, 19.06.2016
O: KANGELANL´S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
CH: LIKIEROVÁ ZUZANA MAJ: PETRÁŠOVÁ IVANA

V4 BJÖRG GINGER ARTE CASSARI, SPKP 2057, 19.06.2016
O: KANGELANI'S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN MAJ: VOJTÁŠOVÁ SABINA

V AZA CHIAKA TA'ZIAH, CMKU/RR/9297/16, 26.11.2016
O: KADAMO IT'S NOW OR NEVER M: ASSURI BINI MUNGU
CH: ČECHOVÁ LUCIE MAJ: ČECHOVÁ LUCIE

VD AGIE II FERLINGOV, SPKP 2019, 02.05.2016
O: ALPHA OF SHINGAMONGA M: ANY-LYSIPPE SARANGA CHIEN CURLY
CH: ZOLOTÁR STANISLAV MAJ: ZOLOTÁR STANISLAV

abs MERISSE DARMA, CMKU/RR/9219/16, 04.08.2016
O: MUSANGA MUROORA IMBALEKI M: LILI MARLEN DARMA
CH: DLOUHÁ DAGMAR MAJ: BACHORÍKOVÁ GABRIELA.

 

SUKY / FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE

V1, CAC CELESTE CRYSTAL ENERGY OF AFRICA, CMKU/RR/9101/16, 21.04.2016
O: ZAMBOO OF MALABO APD M: AISCHA ENERGY OF AFRICA
CH: MASAŘÍK JAROSLAV MAJ: MASAŘÍK JAROSLAV

V2, resCAC BROOKE SILESIAN HARTA, CMKU/RR/8893/15, 21.09.2015
O: FAIRA ARIF KAMILIFU M: ABAYA NYAMBE
CH: HOFFERKOVÁ IRENA MAJ: HOFFERKOVÁ IRENA

V3 DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM, SPKP 1990, 27.02.2016
O: CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA M: CARAMEL ROXY BY LUANDA
CH: ALBERT ADELA MAJ: ALBERT ADELA + BENČIČOVÁ ADRIANA

V4 BLUE LADY JOY OF AFRICA, SPKP 2039, 19.05.2016
O: SHAVANO'S NORDIC DREAM OF RACHRAL M: TUSANI LADY LEE
CH: VŠELKOVÁ JANA MAJ: VŠELKOVÁ JANKA

V ADDISON OF PRESSBURGERS' PAWS, SPKP 1984, 23.01.2016
O: HABI ALEX ASILIA LÖWENSCHWANZ M: JEMMA AQUILA BOJNICE
CH: BUZÁŠIOVÁ DENISA MAJ: BUZÁŠIOVÁ DENISA

V FANTASTIC ZOE QWANDOYA, CMKU/RR/8947/15, 03.11.2015
O: ASTON MARTIN CIEPLY DOM M: BAYO´S DIAMOND FOR QWANDOYA
CH: PÁNKOVÁ HANA MAJ: VALENTOVÁ DANA

V GHALI ZAWATI MANWË, CLP/RR/8928, 28.10.2015
O: AMINIAFU´S HISHIMA H-OIVA M: TUSANI HAPPY ZIPPY
CH: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA MAJ: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA

V MEMA LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 1972, 01.10.2015
O: MKANGAWI AKIIKI ALVIN M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
CH: LAKOTOVÁ LÍVIA MAJ: BLAŠKOVÁ ŽELMÍRA

V RIDGEBACK´S HIARI JOSEPHINE, SPKP 2003, 07.03.2016
O: SHELRIDGE AUSSIE REBEL M: RIDGEBACK´S HIARI CHANYA
CH: MACHO JOZEF MAJ: MACHO JOZEF

 

SUKY / FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC COLETTE SOUTH MORAVIA, CLP/RR/7974, 25.06.2013
O: HAKIMBA SPOONER FANA ZULU M: ASHANTI SOUTH MORAVIA
CH: CAGALOVÁ GABRIELA MAJ: VERNEROVÁ VĚRA

V2, resCAC GATEWAY TO SUCCESS SLUNCE ZAMBEZI, CMKU/RR/8627/15, 17.02.2015
O: USAKOSE AIR OF SUCCESS OF GONDWANA M: REX VENTORS TRINITY
CH: ŠESTÁKOVÁ LENKA MAJ: ŠESTÁKOVÁ LENKA

V3 BASMAH SAFIYA KAWERIA, SPKP 1956, 05.08.2015
O: BAYO BOMBAY OF ARGOS QWANDOYA M: TUSANI JOLLY JOELIN
CH: FILIPEJOVÁ ZITA MAJ: FILIPEJOVÁ ZITA

V4 BAILEY MEGANN MUNGU, SPKP 1939, 01.06.2015
O: ADDY JONAS NYAMBE M: C´CHINARA BAHATI JENY´S ZAKINI
CH: TROJANOVÁ ŽANETA MAJ: KOLLÁROVÁ LENKA

V CHILLI PRINCESS OF BLACK RIVER KINGDOM, SPKP 1617, 26.10.2011
O: TUSANI ANI JIM BEAM M: CAIRA NAKARANGA
CH: ALBERT ADELA MAJ: ALBERT ADELA

V AIMY Z DAŠICKÉHO ZÁMOSTÍ, SPKP 2072, 28.01.2015
O: RHON Z LUKOVSKÉHO DVORA M: BONNIE LILA BORANA
CH: POLÁKOVÁ SVATAVA MAJ: ONDROVIČOVÁ STANISLAVA

V AKILAH EWE MUNGU, CMKU/RR/8099/14, 18.01.2014
O: ECAILLE ANNUNAKI M: C´CHINARA BAHATI JENNY´S ZAKIMI
CH: TROJANOVÁ ŽANETA MAJ: ŠTIKA HYNEK

V A'ONE ALECIA BETH MALAWI WAY, SPKP 1934, 26.08.2015
O: B'LOWER LEO OF TAILOR MADE M: TUSANI MISS MALAWI
CH: KOCHAN MAREK MAJ: KOLLÁROVÁ KATARÍNA

V ENNY JOY OF ASHANTI SOUTH MORAVIA, CLP/RR/8786, 25.06.2015
O: KIFAHARI KUZAA EROS DAHABU M: ASHANTI SOUTH MORAVIA
CH: CAGALOVÁ GABRIELA MAJ: PODEŠVOVÁ ALENA

V PURE ELLEN RIPLEY, CLP/RR/8488, 09.09.2014
O: FAN OF MANCHESTER HELYA RIDGE M: TAMBIKA NEO ARESVUMA
CH: HELEŠICOVÁ JANA MAJ: BOMBAROVÁ NAĎA

V TUSANI O'LALA TIARET, SPKP 1664, 04.06.2012
O: ELANGENI LION OUT OF AFRICA M: TUSANI EXTRA CHILLI
CH: TUŠANOVÁ MONIKA MAJ: RADOŠOVSKÁ LUCIA

V UNNA KATAMA KING, SPKP 2149, 04.06.2014
O: AWESOME ENZO BY LUANDA M: RANEŽKA KATAMA KING
CH: KRAJČOVIČOVÁ RUĎKA MAJ: DOROŠOVÁ SOŇA

abs ELIZABETH ROSE SOUTH MORAVIA, CLP/RR/8781, 25.06.2015
O: KIFAHARI KUZAA EROS DAHABU M: ASHANTI SOUTH MORAVIA
CH: CAGALOVÁ GABRIELA MAJ: CAGALOVÁ GABRIELA

 

SUKY / FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, klubCAC, VÍŤAZ ŠV, BOB AM ZAHRA OF GLAZE ROSE, SPKP 1640, 10.05.2012
O: MASHANGA ABAYOMI M: A CRYSTAL SPIRIT BY LUANDA
CH: SKOČÍKOVÁ ALENA MAJ: GLASOVÁ JANA

V2, resCAC FUMI SKYE MANWË, CLP/RR/8686, 01.04.2015
O: ARTABAN CIEPLY DOM M: BADAWI MANWË
CH: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA MAJ: RAJDLOVÁ TEREZA

V3 GRACE ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP, CLP/RR/7830, 23.04.2013
O: AFRICAN AKONO FARMERS GUARDIAN M: ELIVIANN Z VALDŠTEJN. LIP
CH: NOVÁKOVÁ MARKÉTA MAJ: KLÍMOVÁ MARCELA

V4 FOLLOW MY HEART BY LUANDA, SPKP 1889, 13.11.2014
O: AZIZI NILLE KWANYONI M: DREAMED YMAN BY LUANDA
CH: KRCHŇAVÁ MILADA MAJ: GABRIELOVÁ MARIE

V TUSANI WINNING WINNIE, SPKP 1904, 17.03.2015
O: VILLAGEDOGS KA MAKANA M: TUSANI O´LALA PARIS
CH: TUŠANOVÁ MONIKA MAJ: KRAJČÍROVÁ ZUZANA

 

MLADÝ VYSTAVOVATEĽ / JUNIOR HANDLING

1. Marek ERDÉLYI
2. Hugo FÍGER

NAJKRAJŠIA MLADÁ HLAVA PES / BEST YOUNG HEAD MALE

1.  HOT´N WILD BY LUANDA

NAJKRAJŠIA HLAVA PES / BEST ADULT HEAD MALE

1. GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
2. AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´PAW
3. HOOK KAMAKANA Z VALDŠTEJSNKÝCH LIP

NAJKRAJŠIA MLADÁ HLAVA SUKA/BEST YOUNG HEAD FEMALE

1. HEART BEATS FOR VIVI QWANDOYA
2. CAMISHA RUBI KAWERIA
3. HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA

NAJKRAJŠIA HLAVA SUKA / BEST ADULT HEAD FEMALE

1. COLETTE SOUTH MORAVIA
2. A'ONE ALECIA BETH MALAWI WAY
3. ADDISON OF PRESSBURGERS' PAWS

NAJKRAJŠÍ RIDGE / BEST RIDGE

1. HENNESSEY SUNRISE BY LUANDA
2. A'ONE ALECIA BETH MALAWI WAY
3. GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP

NAJKRAJŠÍ POHYB / BEST MOVEMENT

1. AM ZAHRA OF GLAZE ROSE
2. AFRICAN DRAGON OF SANGOMA
3. DREAMED YMAN BY LUANDA

NAJKRAJŠÍ PÁR / BEST BRACE

1. HOOK KAMAKANA Z VALDŠTEJSNKÝCH LIP * GRACE ELIVIANN Z VALDŠT. LIP
2. CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA* DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM
3. BAYO KENDI KAWERIA*BASMAH SAFIYA KAWERIA

NAJLEPŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA / BEST BREEDERS GROUP

1. Z VALDŠTEJSNKÝCH LIP
2. LÖWENSCHWANZ
3. KAWERIA

NAJLEPŠÍ PLEMENNÍK / BEST STUD DOG

KANGELANI´S PERFECT CHOICE

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

Najbližšie akcie KLUBU

Pre rok 2018:
10.03. –   Členská schôdza

24.03. –   Seminár pre chovateľov
26.05. –   XXIV. Klubová výstava
02.06. -   Bonitácia
03-05.08. – Víkend s RR
13.10. –  XXIII Špeciálna výstava
13.10. -  Bonitácia

Prihlásenie

Návštevnosť

Today1225
Yesterday1627
This week2852
This month18921
Total383877

utorok, 17. október 2017, 22:12

Práve tu je 22 návštevníkov a jeden člen on-line

  • 798
Čítanosť článkov
785147