foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Slovenský Klub Chovateľov Ridgebackov

Oficiálna stránka plemena Rhodesian Ridgeback na Slovensku



Novinky 2022

7.5.2017 CACIB Lučenec rozh.: V. Staviarska

CACIB LUČENEC 7.5.2017                     
Rozhodca: Viera Staviarska - SK                           
Počet prihlásených psov: 37                       
Za spracovanie výsledkov ďakujeme M.Fajkusovej                                                          

PSY - TRIEDA MLADÝCH                          

V 1, CAJC - DON ORLANDO BY BLACK RIVER KINGDOM                              
O:        Chibale Habeebah of Shingamonga M:        Caramel Roxy By Luanda
chov:   Albert Adela    maj:     Albert Adela + Kander Lukáš

 V 2 - AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´ S PAWS                            
O:        Habi Alex Asília Lowenschwanz       M:        Jemma Aquila Bojnice
chov:   Buzašiová Denisa      maj:     Martin Samek                                   

V 3 - RIDGEBACK´S HIARI JOEY                        
O:        Shelridge Aussie Rebel         M:        Ridgeback´s Hiari Chanya
chov:   Macho Jozef   maj:     Slaninová Simona

V 4 - IVI´S FAITH FOR LIFE SLUNCE ZAMBEZI                         
O:        Kennebec´s Final Answer      M:        Eternity leila Slunce Zambezi
chov:   Šestáková Lenka        maj:     Šmitalová Iveta

V - C´MARLEY CANIS MAJOR TARREON                      
O:        Berny od Řeky Novohradky  M:        A´Tara Fox Grape
chov:   Pšeničková Stanislava           maj:     Svobodová Michaela

VD - ALLIE FERLIGOV                               
O:        Alpha of Shingamonga          M:        Any-Lysippe Saranga Chien Curly
chov:   Zolotár Stanislav        maj:     Juraj Laco a Miluše Lacová                                   

PSY - TRIEDA STREDNÁ                           

V 1, CAC - NOBY Z KORYCANSKÝCH SKAL                             
O:        Captain Pasha Qwandoya     M:        Chelsea z Korycanských Skal
chov:   Jistebnická Jitka         maj:     Drábková Iva

V2, res. CAC - BAYO KENDI KAWERIA                           
O:        Bayo Bombay of Argos          M:        Tusani Jolly Joelin
chov:   Filipejová Zita maj:     Mária Bittalová

absent - TOLERTON DARK HUNTER OF COURSE                               
O:        Mazel Tov´s special Agent by Chiastolite     M:        Tolerton Sv That Girl Of Course
chov:   Turpin Barbara           maj:     Kazojč Katarzyna                                   

PSY - TRIEDA OTVORENÁ                        

V 1, CAC, R. CACIB - GATEWAY TO HEAVEN SLUNCE ZAMBEZI                             
O:        Usakose Air Of Success Of Gondwana        M:        Rex Ventors Trinity
chov:   Šestáková Lenka        maj:     Belajová Milena

V2, R.CAC - HAKER RUDY UROK                       
O:        Chibale Habeebah of Shingamonga             M:        Esis Apazo Folwark Zwierzecy
chov:   Bortnik-Morajda Boguslawa   maj:     Benčičová Adriana

absent - ASTON MARTIN CIELPLY DOM                        
O:        The Black Pearl of Course     M:        Mandeleo A- Team Angel
chov:   Gwarda Gruszczynska Edyta            maj:     Kazojč Katazryna                                   

PSY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV                                  

V 1, CAC, CACIB, BOB - MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN                           
O:        Shakuru Do U C Waht I C     M:        Macumazahn First Edition
chov:   Edgar Paula    maj:     Fedorová Petra + Pánková Hana

V 2, R. CAC - CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA                                
O:        Chitonga Gombe        M:        Habeebah Asília Lowenschwanz
chov:   Tóth Akós       maj:     Benčičová Adriána + Adela Albert

V 3 - ADHIAMBO KAWERIA                      
O:        Maiden´s Kalahri Kandy        M:        Tusani Joly Joelin
chov:   Filipejová Zita maj:     Laciková Mária + Tvrdoň Igor                                   

absent - LASHAWN LAKOTA LOWENSCHWANZ                       
O:        A ´Lucas Star Fox Grape       M:        Kabisa Perla Afriky Lowenschwanz
chov:   Lakotová Lívia            maj:     Lakotová Lívia                                  

SUKY - TRIEDA MLADŠÍ DORAST                       

VN 1 - NKOSAZANA LAKOTA LOWENSCHWANZ                      
O:        Kangelani´s Perfect Choise   M:        Corca Habeebah Of Shingamonga
chov:   Lakotová Lívia            maj:     Lakotová Lívia

absent - HEART BEATS FOR VIV IQWANDOYA                        
O:        Ikimba Jamba Mandela          M:        Qwandoya Bayo Pinky Pearl
chov:   Pánková Hana            maj:     Pánková Hana                                   

absent - MI AMORE MUDIWA FEZA                                 
O:        Captain Pasha Qwandoya     M:        Djembe Meteors Samba Pa Ti Santanas
chov:   Joanna Michalak + Matyna Krpiňska maj:     Joanna Michalak                                   

SUKY - TRIEDA MLADÝCH                        

V 1, CAJC - MERISSE DARMA                            
O:        Musanga Muroora Imbaleki   M:        Lili Marlen Darma
chov:   Dlouhá Dagmar          maj:     Bachoríková Gabriela

V 2 - ADDISON OF PRESSBURGER´S PAWS                           
O:        Habi Alex Asília Lowenschwanz       M:        Jemma Aquila Bojnice
chov:   Buzášiová Denisa      maj:     Buzášiová Denisa                                   

V 3 - IVI´S BEAUTY IYELIZ SLUNCE ZAMBEZI                          
O:        Kennebec´s Final Answer      M:        Eternity Leila Slunce Zambezi
chov:   Šestáková Lenka        maj:     Nejedlá Ivana

V 4 - BLUE LADY JOY OF AFRICA                       
O:        Shavano´s Nordic Dream Of Rachral           M:        Tusani Lady Lee
chov:   Všelková Janka          maj:     Všelková Janka                                   

VD - DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM                              
O:        Chibale Habeebah of Shingamonga M:        Caramel Roxy By Luanda
chov:   Albert Adela    maj:     Benčičová Adriana, Albert Adela                                  

SUKY - TRIEDA STREDNÁ                         

V 1, CAC - BASMAH SAFIYA KAWERIA                          
O:        Bayo Bombay Of Argos Qwandoya  M:        Tusani Jolly Joelin
chov:   Filipejová Zita maj:     Filipejová Zita                                   

absent - FAYLINN DIAMOND QWANDOYA                                 
O:        Aston Martin Cieply Dom       M:        Bayo´s Diamond For Qwandoya
chov:   Pánková Hana            maj:     Pánková Hana                                   

SUKY - TRIEDA OTVORENÁ                                 

V 1, CAC, R. CACIB - BAAKI HOTSTAR TARREON                               
O:        Villagedogs Hot Topic            M:        A´Tara Star Fox Grape
chov:   Pšeničková Stanislava           maj:     Fejfar Pavel                                   

V 2, R. CAC - NUOVA FELICITA HELYA RIDGE                         
O:        Adam Abeo Magmabona       M:        Hi-Q Gucci Helya Ridge
chov:   Helešicová Jana         maj:     Paclíková Hana

V 3 - ACHRID JOY OF AFRICA                             
O:        Shelridge Aussie Rebel         M:        Tusani Lady Lee
chov:   Všelková Janka          maj:     Všelková Janka

absent - ENDLESS PEARL JOLINE QWANDOYA                       
O:        Kadamo It´s Now Or Never   M:        Ashari Pearl For Qwandoya
chov:   Pánková Hana            maj:     Pánková Hana                                   

SUKY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV                               

V 1, CAC, CACIB, BOS - EMMA TRUE ANGEL SLUNCE ZAMBEZI                             
O:        Amber Grant Star Qwandoya            M:        Rex Ventors Trinity
chov:   Šestáková Lenka        maj:     Šestáková Lenka

V 2, R. CAC - APRIL YMA SUMAC TARREON                            
O:        Berny od Rěky Novohradky  M:        A´Tara Star Fox Grape
chov:   Pšeničková Stanislava           maj:     Pšeničková Stanislava

V 3 - FOLLOW MY HEART BY LUANDA                          
O:        Azizi Nille Kwanyoni   M:        Dreamed Yman By Luanda
chov:   Krchňavá Milada        maj:     Gabrielová Marie

V 4 - ADILLA STAR MUNGU                      
O:        Ecaille Anunnaki         M:        C´Chinara Bahati Jeny´s Zakimi
chov:   Trojanová Žaneta       maj:     Veselá Agnieszka                                   

V - CORCA HABEEBAH OF SHINGAMONGA                            
O:        Chitonga Gombe        M:        Habeebah Asília Lowenschwanz
chov:   Tóth Akós       maj:     Lakotová Lívia                                   

V - JEMMA AQUILA BOJNICE                              
O:        Mashama Mazi Rus Dhuriya Dandy M:        Gessy Aquila Bojnice
chov:   Bagár Martin   maj:     Buzašiová Denisa                                   

absent - SAVANAH RHODESIAN PARK DOLOMITY                              
O:        Excalibur Anunnaki    M:        Eza Apazo Folwark Zwierzecy
chov:   Szweda Krzysztof      maj:     Michalak Joanna

Federation Cynologique InternationaleSlovenská Kynologická JednotaSlovenský Poľovnícky zväz

skchr elbreed

Prihlásenie

Akcie klubu

17.09.2022
XXVII.ŠV SKCHR
miesto konania:
PETROV GRUNT - Košúty
rozhodca:
Vanessa Moyano Gonzalvez (ES) - Kennel Molema Mua Rôo

**************

18.09.2022
BONITÁCIA
miesto konania:
PETROV GRUNT - Košúty
Prihlasovanie cez Elbreed spustené od 01.08.2022 uzávierka 11.09.2022

Čítanosť článkov
2030498

Práve tu je 82 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Naši sponzori

weber20

Hlavný sponzor ŠV SKCHR